Hakkimizda

SanalTur35

Sanaltur35 , Dinamik ve alanında uzman ekibimizle ve profesyonel altyapımızı kullanarak sizlere dijital platformlarda ihtiyacınız olan tüm hizmetleri sunuyoruz.

Markanızın konumlandırmasını karar verdikten sonra dijital kimlik yaratım sürecini sizinle birlikte ilerleyerek tamamlıyoruz. SEO uyumlu  web site yazılım ve tasarımı, sosyal medya yönetimi, sosyal medya, Google reklamlarını,sanaltur,ürün fotoğraf çekimlerini deneyimimizle sizler için en doğru şekilde teslim ediyoruz.

SEO uyumlu web site tasarımı ve içerik üretimiyle markanızın aramalarda üst sıralarda görünmesini sağlıyor, doğru stratejiyle ilerleyerek hem marka bilinirliğinizi hem de akış trafiğinizi en üst seviyelere çıkarıyoruz.  Sosyal medya hesaplarınız üzerinden danışmanlık ve reklam verme hizmetlerini gerçekleştiriyoruz.

Sanaltur35 olarak  markanız için online PR çalışması yapıyor ve  Instagram, Facebook, YouTube reklamlarınızı yayımlıyor, reklamlarınızın içeriğinden tasarımına, doğru hedef kitleyi bulmaktan bütçe kullanımına kadar her süreci en iyi ve en doğru şekilde yönetiyoruz.

Özel web tabanlı yazılım projeleri üretiyor, Kullandıgınız ticari paket programlarla pazaryeri entegrasyonunu sağlıyoruz.

Sosyal medya mecralarında içeriklerimizi ve görsellerimizi önceden oluşturup beğeninize sunuyor, dilediğiniz takdirde sizlere almak istediğiniz hizmet üzerinden bir strateji sunumu hazırlıyor,  ve SEO uyumlu içerikler hazırlayarak markanızı rakiplerinin önüne geçiriyoruz. Markanızı yazılı, görsel ve sosyal medyada hedef kitlenizle buluşturuyor, onlarla doğrudan bağ kurmanızı sağlıyor, bu bağı, birlikte çalıştığımız süreç içerisinde sürekli güçlendiriyoruz.